DEVRİM TÜRKMEN

DT MANAGEMENT

Türkiye'nin ilk bilişim teknolojileri uzmanlarından biri olan Devrim Türkmen'in önderliğinde kurulan DT Management; Danışmanlık, 360° Dijital Reklam Ajansı, Etkinlik Yönetimi faaliyetlerini sürdürmektedir.

" İş iştir, büyüğü küçüğü olmaz. "

1997 "Merihweb" & "Websihirbazı", 2007 "MBIT; Merih Bilişim Internet ve Teknoloji Hizmetleri", 2009 "Model Ajans (Model Agency International)", 2010 "MMG; Model Media Group", 2011 DT Management markalarını oluşturarak, öncülüğünde uzman ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Kısa zamanlara büyük işler sığdıran, her zaman ilklerin öncüsü olmuş, her yeni iş de ilk iş heyecanını yaşayan, tek müşterisi gibi özverili, prensiplerinden ödün vermeden genç dinamik yeniliklere ve gelişime açık, her zaman daha iyisini yapmak için çabalayan sonuç odaklı çalışan, uzman ekibi ile her zaman yaptığı işin arkasında durarak çözümsüz bırakmayarak kalıcı memnun müşteri hedefiyle ilerlemektedir.

Birçok holding ve firmanın kurumsallaşarak markalaşmasına, markalaşma sonrası reklam, pr, organizasyon çalışmalarını yürüterek uluslararası çalışmalarına katkı sağlamış, çözüm ortaklarına değer katmıştır.

Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezleri, Ticaret ve Sanayi Odaları, OSB Başkanlıkları, ile birlikte Markalaşma, Dijital Pazarlama, Seo, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam eğitim seminerlerine, Belediyeler, Resmi Kurumlar, Dernekler, AVM lerin etkinlik yönetim çalışmalarına, Uluslararası markalara, siyasetçilerden, Ünlü Modacı, Manken ve Sanatçılara danışmanlık hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışı çalışmalarına devam etmektedir.

logo-1

logo-2

logo-3

logo-4